head yalda

چرا قیمت های طراحی سایت این قدر با هم متفاوت است؟!

گر چه هزینه های اعلام شده برای طراحی سایت حرفه ای متفاوت به نظر می رسد، اما شما می توانید به کمک این راهنما مقیاسی برای سنجش قیمت طراحی سایت داشته باشید. مهم ترین عوامل موثر بر تعرفه طراحی سایت:

  1. امکانات سایت (تعداد صفحات، کارایی، تعداد فرم ها و …)
  2. نوع وبسایت (سایت فروشگاهی، وبسایت شرکتی، شخصی و…) به طور مثال هزینه طراحی سایت شرکتی با هزینه طراحی سایت فروشگاهی متفاوت است
  3. نوع سیستم مدیریت محتوا یا زبان برنامه نویسی (وردپرس wordpress، جوملا، طراحی اختصاصی با php، ASP.NET و..)
  4. تجربه طراح سایت (یک عامل مهم در تعیین قیمت راه اندازی سایت)
  5. نوع و مدت زمان پشتیبانی پس از طراحی و راه اندازی وبسایت (مهم ترین نکته در نرخ طراحی سایت)

چرا طراحی سایت با وردپرس؟

 بیایید در رابطه با خود وردپرس سخن بگوییم. وردپرس تقریباً از یک سوم وب سایت‌های جهان، از وبلاگ‌های کوچک شخصی گرفته تا سایت‌های پیچیده شرکت‌های بزرگ مانند سونی، شرکت تایم، نیویورک پست و NBC، قدرت می‌گیرد. وردپرس فقط یکی از سازندگان سایت و کاربران سیستم‌های مدیریت محتوا است که می‌توانند به صورت رایگان بارگیری و نصب کنند، اما دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که آن را به محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده امروز تبدیل می‌کند. همانطور که می‌دانید سیستم وردپرس جزء سه بسته پرمخاطب و پرکاربرد در سایت‌های مختلف جهان است. خوشبختانه اکثریت امکانات وردپرس رایگان است و تمامی افراد می‌توانند از آن استفاده کنند.

چرا طراحی سایت با کدنویسی در آنوشاگشت؟

سفارش طراحی سایت در شرکت برنامه نویسی آنوشاگشت که از بهترین شرکت های تخصصی در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت های پیشرفته است.  روندی است که همگام و گام به گام با نیاز مشتری انجام می شود در کنار روشهای دیگر شرکت آنوشاگشت مانند قالبهای آماده و طراحی سایت نیمه سفارشی که پاسخگوی کامل نیاز کارفرمایان است . تفاوت طراحی سایت تمام سفارشی(اختصاصی) در مقایسه با 2 روش دیگر اینست که یک اتود یا طرح اولیه گرافیکی طراحی می شود و برای کارفرما فرستاده می شود این رفت و برگشت تا 3 بار انجام می شود تا رضایت کارفرما فراهم شود. و ساختار گرافیکی مورد پسند واقع شود.سپس html طرح گرافیکی پیاده سازی می شود . اما در روش نیمه سفارشی روی یکی از قالبهای آماده تغییرات چیدمان و ساختار  انجام می شود این روش معمولا رضابت کارفرما را فراهم می کند و خیلی ارزانتر و سریعتر خواهد بود.

پکیج های طراحی سایت باوردپرس پیشنهادی آنوشاگشت

طراحی سایت پایه

از 6.900.000 تومان

طراحی سایت حرفه ایی

از 12.900.000 تومان

طراحی سایت VIP

از 14.900.000 تومان

سفارش پکیج شخصی (باکدنویسی) طراحی وبسایت

سوالات متداول 

بین سایت کدنویسی شده و وردپرسی کدام بهتر است؟

انتخاب بین سایت کدنویسی و استفاده از وردپرس (یا دیگر سیستم‌های مدیریت محتوا) به میزان تجربه، نیازها، و هدف شما بستگی دارد.هر کدام دارای ویژگی‌ها و مزایا و معایب خود هستند.

بله تا 6 ماه و درصورت نیاز شما پشتیبانی سایت با آنوشاگشت می باشد.

آنوشاگشت به دلیل تیم متخصصی که دارد در زمینه های پزشکی، خدماتی، شرکتی، فروشگاهی، خبری و غیره کار طراحی سایت انجام می دهد.

برگشت به بالا