در پربازدید ترین شبکه اجتماعی شناخته شوید!

توییتر ( X ) یکی از پربازدیدترین شبکه‌های اجتماعی است که تعداد زیادی از کاربران آن را جوانان تشکیل می‌دهند. دیده شدن در توییتر به معنای شناخته شدن توسط میلیون‌ها کاربر است. آژانس تبلیغات آنلاین آنوشاگشت خدمات  تبلیغات  و افزایش فالوور توییتر را ببرای شما مدیریت می‌کند.

ایکون صفحه خدمات توییتر
عکس صفحه خدمات توییتر

افزایش فالوور و تبلیغات در توییتر

زمانی که بحث فروش آنلاین یک کسب و کار در فضای مجازی به میان می آید، توییتر به عنوان یک پلتفرم بازاریابی بسیار مفید برای حضور آنلاین یک کسب و کار مطرح می‌شود. ما افزایش فالوور و تبلیغات را برای کمک به اهداف برند شما و متناسب با استراتژی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی شما انجام میدهیم . برای کسب اطلاعات بیشتر مارا در ادامه همراهی کنید.

ایکون صفحه خدمات توییتر
ایکون صفحه خدمات توییتر
ایکون صفحه خدمات توییتر

خرید فالوور در توییتر و مزیت آن

انفجار حساب کاربری کاربران تازه عضو شده

افزایش فالوور واقعی توییتر دغدغه  کاربرانی که به تازگی عضو این شبکه اجتماعی شده اند می باشد آنها از روش های گوناگونی برای افزایش فالوور توییتر خود و اعتبار بخشیدن به حساب کاربری خود استفاده می کنند که بسیار زمان بر می باشد و مدت زمان زیادی را باید صرف حساب کاربری خود نمایند تا به تعداد فالوور مد نظر خود برسند. جای نگرانی نیست، می توانید با استفاده از سرویس های گوناگون، از جمله محصول خرید فالوور واقعی توییتر آنوشاگشت، با نازل ترین قیمت، با کیفیت ترین و بهترین محصولات را برای افزایش فالوور توییتر خود ثبت کرده و مورد استفاده قرار دهید. با افزایش فالوور ایرانی توییتر حساب کاربری شما اعتبار بالایی در بین مخاطبین خود برخوردار شده و بر افزوده شدن فالوورهایتان به شدت موثر می باشد.

خرید فالوور توییتر با بهترین کیفیت

افزایش فالوور توییتر یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر اعتبار و ارزش حساب کاربری یا اکانت توییتر شما است.خرید فالوور واقعی توییتر باعث افزایش جذابیت صفحه شما در نظر بازدیدکنندگان شده و لایک و کامنت را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.چرا که فعال بودن و تعداد فالوور توییتر شما ارتباط مستقیمی با تعداد  لایک ، ویو ، کامنت و شانس ورود به صفحه جستجو و اکسپلور توییتر دارد.یکی از بهترین روش های معتبر و آسان برای بالا بردن تعداد فالوورهای اکانت شما خرید فالوور Twitter از فروشگاه اینترنتی آنوشا گشت می باشد که با کیفیت ترین سرویس ها را با نازل ترین قیمت ها در اختیار کاربران خود قرار می دهد. همچنین با پشتیبانی بیست و چهار ساعته خود در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی مشتریان و کاربران خود می باشد.

مزایای خرید فالوور واقعی درمقابل معایب فالوور فیک

فالوور توییتر در صورتی که فیک باشد، بعد از مدت کمی علی رغم پرداخت هزینه، این فالوورها به دلیل نداشتن پروفایل و هویت مشخص، توسط شبکه اجتماعی توییتر شناسایی شده و از حساب کاربری شما حذف می شوند. این امر در مقابل دنبال کنندگان حساب کاربری شما صورت خوشی نداشته و باعث از بین رفتن اعتبار اکانت شما می شود.در صورتی که فالوورهای خریداری شده از سایت های  معتبر ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی از جمله فروشگاه آنوشاگشت  که تمامی فالوورهای افزوده شده به حساب کاربری شما، واقعی و بدون ریزش می باشند موجب می گردد، روز به روز بر ارزش حساب کاربری شما در این شبکه اجتماعی افزوده شده و مخاطبان بیشتری را جذب پروفایل خود خواهید کرد.

با توییتر و تبیلغاتش بیشتر آشنا شویم

با صدها میلیون توییت ارسال شده در روز و الگوریتم های در حال تغییر، توییت های شما در میان این حجم از اطلاعات گم خواهد شد. این همان لحظه ای است که تبلیغ در توییتر اهمیت پیدا می کند.

ایکون صفحه خدمات توییتر

تبلیغات توییتر کجا نمایش داده می‌شود؟

  1. کمپین اینگیجمنت
  2. کمپین جذب فالوور
  3. کمپین ترافیک وبسایت
  4. کمپین نصب اپلیکیشن

چرا آنوشاگشت را برای تبلیغ در توییتر انتخاب کنیم؟

  1. مدیریت رایگان تبلیغات
  2. ارائه گزارش روزانه
  3. اکانت منیجر های حرفه ای
  4. کمترین کامزد
خدمات توییتر چه مزیتی برای کسب وکارها دارد؟
هدف‌گیری دقیق
امکان هدف‌گیری مخاطبان بر اساس کلمات کلیدی، فالوئرها، مکان جغرافیایی و علایق
هزینه منطقی
امکان تعریف کمپین‌های تبلیغاتی مقرون به صرفه، به دلیل پایین بودن رقابت تبلیغاتی در توییتر
نمایش رایگان تبلیغات
پرداخت هزینه تنها در ازای تعامل کاربران با تبلیغات

سوالات متداول

چطور در توییتر اکانت بسازیم؟

برای ساخت اکانت در توییتر هم به وسیله جی میل و هم شماره تلفن می توان این کار را انجام داد که راه ترین کار برای ما ایرانی ها استفاده از جی میل می باشد.

بله تا 6 ماه و درصورت نیاز شما پشتیبانی سایت با آنوشاگشت می باشد.

خرید فالوور توییتر

نام و نام خانوادگی(Required)

تبلیغات در توییتر

نام و نام خانوادگی(Required)
برگشت به بالا