توسعه کسب و کار شما در اینستاگرام تخصص ماست

اینستاگرام ازبزرگترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در حال رشد است و یک جامعه عظیم باپتانسیل بازاریابی نامحدود است.افراد در اینستاگرام نه تنها تعامل بیشتری دارند، بلکه به احتمال زیاد تبلیغ شما را به خاطر می آورند.  افرادی که در این پلتفرم هستند بیشتر روی یک تبلیغ جذاب کلیک می‌کنند و احتمال اینکه آن را به خاطر بسپارند، بیش از دو برابر است. آنوشاگشت تبلیغات شمارا در اینستاگرام مدیریت میکند.

بک گراند-اینستاگرام

خرید لایک باکیفیت اینستاگرام

خرید فالوور باکیفیت اینستاگرام

تبلیغات پر بازدید اینستاگرام

تولید ریلز حرفه ایی اینستاگرام

تولید ویدیو های آموزشی در استودیو

طراحی پست اینستاگرام

ویدئو معرفی محصولات یا خدمات

ارسال انبوه دایرکت

با ورود به حساب کاربری خود در سایت آنوشاگشت ، می‌توانید لایک‌های اینستاگرام با کیفیت و ویژگی‌های متنوع را در پنل اختصاصی به دست آورید. پس از خرید، لایک های شما به صورت خودکار به عکس مورد نظر شما اضافه می‌شوند و شما فقط کافیست صفحه خود را در حالت عمومی قرار دهید و به افزایش لایک و دیده شدن بیشتر پست خود نظارت کنید.

آیکون لایک صفحه خدمات اینستاگرام

خرید لایک باکیفیت اینستاگرام

شما می توانید فالوور اینستاگرام را در انواع کیفیت و ویژگی ها در پنل اختصاصی سایت آنوشاگشت با ورود به حساب کاربری خود دریافت کنید . پس از خریدتان فالوورها به صورت خودکار به پیج شما اضافه می شوند و از طرف شما فقط نیاز هست که صفحه خود را در حالت عمومی قرار دهید و نظارگر افزایش فالوور و پیشرفت صفحه اینستاگرام خود باشید

آیکون فالو صفحه خدمات اینستاگرام

خرید فالوور باکیفیت اینستاگرام

حتما مطالعه کنید !

اهمیت تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام یک راه موثر برای افزایش آگاهی از برند، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش است. اینستاگرام بیش از 800 میلیون کاربر فعال دارد و کاربران این شبکه اجتماعی به طور متوسط 28 دقیقه در روز را در آن صرف می کنند. این بدان معناست که تبلیغات در اینستاگرام می تواند به کسب و کارها کمک کند تا محصولات یا خدمات خود را به مخاطبان گسترده ای معرفی کنند

آیا تبلیغات در اینستاگرام مناسب کسب و کار من است؟

با توجه به افزایش روزافزون کاربران اینستاگرام در همه سنین و با سلایق، ویژگی‌ها و رفتارهای متفاوت، تبلیغات اینستاگرامی می‌تواند برای همه کسب و کارها مناسب باشد. اما برای دریافت بهترین نتیجه از تبلیغات در اینستاگرام، ابتدا لازم است که به شناخت خوبی از ویژگی‌ها و نیازهای مخاطبان خود برسید و بدانید که چه نوع محتوایی، می‌تواند توجه آنان را جذب نماید. سپس براساس این اطلاعات، محتوای تولید شده را در پیج‌های اینستاگرامی مناسب و در زمان درست منتشر کنید.

چرا باید به آنوشا گشت اعتماد کنید؟!

عزیزانی که به سایت ما مراجعه می‌کنید، از اینکه به شرکت ما اعتماد کرده اید و به ما فرصتی می‌دهید تا خدمات خود را به شما ارائه دهیم، سپاسگزاریم.ما با افتخار اعلام می‌کنیم کهآدرس، شماره تماس و همه مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه را داریم و در همین وبسایت منتشر کرده ایم. همچنین، تیم ما ازافراد مجرب و متخصص تشکیل شده است که به طور کامل آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.در شرکت ما، اعتبار و اعتماد شما بسیار مهم است و ما برای حفظ آن برنامه‌های مناسبی را در نظر گرفته‌ایم. هدف ما این است که با ارائه خدمات با کیفیت و به موقع، شما را به رضایت کامل برسانیم. تلاش ما بر این است که با توجه به نیازهای شما، بهترین راهکارها را ارائه دهیم و شما را در هر مرحله از فرآیند خدماتمان همراهی کنیم. از این رو، اگر هرگونه سوال، نظر یا درخواستی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به شما است و همواره در دسترس خواهد بود. ما با خوشحالی منتظر شنیدن از شما هستیم و امیدواریم که بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

بر اساس ویو

8000 تا

براساس ارسال دایرکت

10000 تا

براساس ویواستوری

5000 تا

براساس ریچ

30000 تا

تبلیغات به اینفلوئنسر ها

به جای این که بخواهید برای بازاریابی هزاران نفر برنامه‌ریزی کنید، تنها کافی است انرژی خود را معطوف به بازاریابی یک نفر کنید، اما یک فرد صاحب‌نفوذ !

instagram

تبلیغات به پیج های عمومی

با تبلیغ در پیج های عمومی معمولا به اقشار متنوع تری دسترسی پیدا میکنید و میتوانید جامعه هدف خود که بیشتر تحت تاثیر قرار میگیرند را پیدا کنید .

ساخت ریلز برای اینستاگرام

حتما شما هم ساعت های طولانی را در اینستاگرام صرف دیدن ویدیو های رنگارنگ می کنید و جالب است بدانید پیج هایی که محتوای ویدیویی بیشتری منتشر می کنند محبوبیتشان هم میان کاربران بیشتر از پیج هایی است که محتوای متنی یا تصویری دارند و چه شانسی برای شما بالاتر از این؟

اصلاً بیایید با هم یک فروشگاه پوشاک را بررسی کنیم:

شما مایلید بیشتر از پیج هایی خرید کنید که تمام صفحه شان پر شده از عکس های تکراری و یکنواخت و بعد از مدتی مخاطب آن قدر عکس لباس دیده، به سیم آخر می زند و دیگر آن ها را دنبال نمی کند؟ یا پیج هایی که به طور مرتب برنامه ساخت ویدیو تبلیغاتی برای اینستاگرام دارند و شما از طریق ویدیو های آپلود شده می توانید جزئیات را بهتر و تنخور لباس را کامل ببینید؟ و علاوه بر آن هم کلی نکات جدید می آموزید که در نهایت باعث مخاطب پسند شدن پیج و خرید شما از آن فروشگاه آنلاین می شود؟

درواقع زمانی که وارد پیج های نوع دوم می شوید انگار وارد یک فروشگاه حضوری شده اید که می توانید پاسخ تمام سوالات خودتان را داخل ویدیوی منتشر شده بیابید.
حتی حس می کنید در حال لمس پارچه هستید یا داخل فروشگاه دارید قدم میزنید!

به همین سادگی با یک ویدیو! پس با ساخت کلیپ برای اینستاگرام روند رشدتان انفجاری می شود!

ساخت تیزر برای اینستاگرام

آنوشاگشت با داشتن تیم حرفه ای ساخت کلیپ برای اینستاگرام می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. ما دارای استودیوی مجهز برای ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام هستیم. راستی یک نکته جالب! حتی اگر شما امکان حضور در استودیو ما را ندارید، تیم ما در محل شما حاضر می شود و از محصول یا خدمات شما ویدیوی تبلیغاتی تهیه می کند.

شاید این نکته هم برای شما جذاب باشد که ما حتی ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام برای خارج از تهران را هم داشتیم؛ به این صورت که محصولات را برای ما ارسال می کنید، تیم ما تصویربرداری را انجام می دهد و محصولات به کارفرما باز پس فرستاده می شود. پس نگران هیچ چیز نباشید، ما فکر همه چیز را کرده ایم!

به همین سادگی با یک ویدیو! پس با ساخت کلیپ برای اینستاگرام روند رشدتان انفجاری می شود!

سوالی از آنوشاگشت دارید؟ همین حالا بپرسید

تعرفه لایک اینستاگرام

اطلاعات(Required)

تعرفه فالوور اینستاگرام

اطلاعات(Required)

تبلیغات استوری اینستاگرام

اطلاعات(Required)

تولید ریلز حرفه ایی اینستاگرام

اطلاعات(Required)

تولید ویدئو با بلاگر

اطلاعات(Required)

طراحی پست اینستاگرام

اطلاعات(Required)

ویدئو معرفی محصولات با خدمات

اطلاعات(Required)

ارسال انبوه دیرکت

اطلاعات(Required)
برگشت به بالا