فضای ذخیره سازی ابری

خرید فضای ابری برای نگهداری اطلاعات | امن و سریع، هر لحظه، هر کجا

🟡 دارای ترافیک نامحدود
🟡 میزبانی در بهترین دیتاسنترهای آلمان و فنلاند
🟡 فضای تخصصی نگهداری اطلاعات و استوریج
فضای ذخیره سازی ابری
1 ماه تخفیف همیشگی

با خرید سالانه این سرویس، 1 ماه تخفیف بگیرید و تنها هزینه 11 ماه را پرداخت کنید. در این صورت نوسانات نرخ ارز بر روی سرویس شما تاثیری نخواهد داشت.

30 روز گارانتی بازگشت وجه

با خیالی آسوده خرید کنید و در صورت عدم رضایت، بدون هیچ نگرانی امکان لغو سرویس و درخواست بازگشت وجه را تا 30 روز بعد خواهید داشت.

معرفی سرویس فضای ذخیره سازی ابری

host-storage

این سرویس یک راه حل ایمن و مطمئن جهت ذخیره سازی داده ها است که در هر زمان و هر مکانی می توانید از طریق اینترنت به آن دسترسی داشته باشید. این سرویس با انواع مختلف پروتکل های استاندارد کار می کند و از طریق بسیاری از برنامه قابل دسترس است.

ذخیره سازی امن با تکنولوژی Raid

برای ذخیره سازی داده ها در این سرویس از تکنولوژی Raid استفاده شده که می تواند خرابی همزمان چند هارد را تحمل کند، در این صورت احتمال از دست رفتن اطلاعات بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

این سرویس گزینه های مختلفی را برای ذخیره سازی ابری ارائه می دهد که شما می توانید یکی از پلن ها را بر اساس نیازهای خاص خود انتخاب کنید. همچنین در هر لحظه بدون از دست دادن اطلاعات، می توانید سرویس خود را به پلن دیگری ارتقاء یا کاهش دهید.

مزایای آنوشا گشت
تنوع سرویس

متنوع ترین خدمات میزبانی وب

قیمت رقابتی

قیمت‌ رقابتی و خدمات باکیفیت

پشتیبانی فنی

تیم پاسخگویی سریع و کارآمد

سابقه

با 20 سال تجربه در حوزه هاستینگ

سوالات متداول
امنیت اطلاعات در سرویس فضای ابری آنوشاگشت چگونه تامین می شود؟

فایل‌های شما در فضای ذخیره سازی ابری یا Cloud Storage از طریق تکنولوژی RAID که توسط تیم فنی پیکره‌بندی شده است محافظت می‌شوند، به این معنا که با ایجاد یک واحد کل از تعدادی هارد دیسک، این امکان فراهم شده تا در صورت خرابی یک یا چند تا از هاردها، بقیه بتوانند به کار خود ادامه دهند.

بنابراین، احتمال از بین رفتن اطلاعات بسیار کم است. در سرویس فضای ذخیره سازی آنوشاگشت، داده‌ها بر روی سرورهای دیگر منعکس نمی شوند. همچنین از بلوک‌های داده جداگانه برای شناسایی و تصحیح خطاها استفاده می‌شود.

مطمئن شوید که پروتکل های مربوطه در تنظیمات این سرویس به درستی فعال شده است. در صورت عدم رفع مشکل با تیم پشتیبانی در تماس باشید.

برگشت به بالا