درباره آنوشا گشت

about-us

شرکت آنوشا گشت ، از سال 1395 با مدیریت جناب آقای حمیدرضا لطفی شروع به فعالیت کرده و از سال 1398 به صورت رسمی با شماره ثبت 554696 خود را در دل مشتریان خود جا کرده است.

آنوشا گشت با افتخار اعلام میکند بیش از 700 نفر کارمند به صورت حضوری و غیر حضوری را در بر گرفته است و در راستای اشتغال زایی در سال 1399 الی 1401 کارفرمای برتر شناخته شده است.

این شرکت مفتخر است بیش از 33462 پروژه را از شرکت های مختلف به خصوص آژانس های هواپیمایی و خدمات مسافرتی دریافت کرده و 33050 پروژه را به صورت کاملا موفق به ثمر رسانده است همچنین با قدرت میگوییم بهترین متخصص ها را در کنار خودمان برای پروژه های بزرگ و کوچک را دارا هستیم و مشتریان ما میتوانند با خیال راحت و با قیمت بسیار پایین پروژه های خود را به آنوشاگشت بسپارند.

خدمات آنوشاگشت شامل طراحی سایت با وردپرس و سایت کدنویسی شده، طراحی های تبلیغاتی مانند بنر، پوستر، لوگو، کارت ویزیت،  خدمات اینستاگرام از ساخت اکانت و افزایش فالوور تا طراحی پست و استوری، خدمات دیگر شبکه های اجتماعی چون توییتر، یوتیوب و لینکدین و همچنین ساخت ویدئو، تیزرهای تبلیغاتی برای کسب و کار و معرفی برند شما را ارائه می دهد فقط کافی است که به سایت آنوشاگشت اعتماد کنید.

company chart
پشتیبانی حرفه‌ای

همراه شما از اتمام پروژه تا بی‌نهایت

فرآیند بهینه و پرسرعت

از شروع ثبت پروژه تا تحویل در حداقلی‌ترین زمان ممکن

تعهد کاری

پروژه‌ها به‌بهترین نحو و مطابق قرارداد تحویل خواهد شد

برگشت به بالا